
Social
Natalia Gavrilița a participat la Forumul Rețelei Centrelor de tineret
Prim-ministra Natalia Gavrilița a participat la Forumul Rețelei Centrelor de tineret din Moldova. Evenimentul este dedicat promovării tinerilor, valorificării creativității și spiritului inovator, dar și marcării rezultatelor obținute de aceste entități pe parcursul anului 2022. Șefa Guvernului a salutat extinderea rețelei centrelor de tineret cu încă 8 asemenea spații, care completează rețeaua existentă formată din
